PM125SH-151M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM125SH-151M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-151M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-151M
Part Number PM125SH-151M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant