PM125SH-220M
Product Overview
Part Number: PM125SH-220M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-220M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-220M
Part Number PM125SH-220M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant