PM125SH-181M
Product Overview
Part Number: PM125SH-181M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM
Datasheets: PM125SH-181M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-181M
Part Number PM125SH-181M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant