PM125SH-150M
Product Overview
Part Number: PM125SH-150M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-150M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-150M
Part Number PM125SH-150M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant