PM125SH-100M-RC
Product Overview
Part Number: PM125SH-100M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 10UH 5.5A 20 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-100M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-100M-RC
Part Number PM125SH-100M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 10UH 5.5A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 171793 pcs Data sheet PM125SH-100M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125S-821M
PM125S-821M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 820UH 360MA 2 OHM SMD
In stock: 3799 pcs
Download: PM125S-821M.pdf
RFQ
PM125SH-101M-RC
PM125SH-101M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM
Download: PM125SH-101M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-100M
PM125SH-100M
Description: FIXED IND 10UH 4A 25 MOHM SMD