PM125S-820M
Product Overview
Part Number: PM125S-820M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82UH 1.14A 200 MOHM
Datasheets: PM125S-820M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125S-820M
Part Number PM125S-820M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82UH 1.14A 200 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant