TS5022-470M
Product Overview
Part Number: TS5022-470M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 47UH 2.45A 80 MOHM SMD
Datasheets: TS5022-470M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-470M
Part Number TS5022-470M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 47UH 2.45A 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant