TS5022-221M
Product Overview
Part Number: TS5022-221M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 220UH 1.15A 320 MOHM
Datasheets: TS5022-221M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-221M
Part Number TS5022-221M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 220UH 1.15A 320 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant