TS5022-680M
Product Overview
Part Number: TS5022-680M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 68UH 2A 115 MOHM SMD
Datasheets: TS5022-680M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-680M
Part Number TS5022-680M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 68UH 2A 115 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant