TS5022-220M
TamuraTamura
Tamura
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TS5022-220M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 22UH 3.15A 45 MOHM SMD
Datasheets: TS5022-220M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-220M
Part Number TS5022-220M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 22UH 3.15A 45 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant