TS5022-330M
Product Overview
Part Number: TS5022-330M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD
Datasheets: TS5022-330M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-330M
Part Number TS5022-330M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant