TS5022-150M
TamuraTamura
Tamura
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TS5022-150M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 15UH 3.6A 35 MOHM SMD
Datasheets: TS5022-150M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-150M
Part Number TS5022-150M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 15UH 3.6A 35 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant