TS5022-471M
Product Overview
Part Number: TS5022-471M
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description FIXED IND 470UH 750MA 750 MOHM
Datasheets: TS5022-471M.pdf
  • Message
Specifications of TS5022-471M
Part Number TS5022-471M Manufacturer Tamura
Description FIXED IND 470UH 750MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant