DPV-3.0-100
TalemaTalema
DPV-3.0-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPV-3.0-100
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 100UH 3A 80 MOHM TH
Datasheets: DPV-3.0-100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of DPV-3.0-100
Part Number DPV-3.0-100 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 100UH 3A 80 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant