S0402-47NG1B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S0402-47NG1B
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Datasheets: S0402-47NG1B.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of S0402-47NG1B
Part Number S0402-47NG1B Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant