S0402-47NG2B
Product Overview
Part Number: S0402-47NG2B
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Datasheets: S0402-47NG2B.pdf
  • Message
Specifications of S0402-47NG2B
Part Number S0402-47NG2B Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 2795 pcs Data sheet S0402-47NG2B.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S0402-47NG2
S0402-47NG2
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM