S0402-47NG1C
Product Overview
Part Number: S0402-47NG1C
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Datasheets: S0402-47NG1C.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Stock Condition 729 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
  • Message
Specifications of S0402-47NG1C
Part Number S0402-47NG1C Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 729 pcs Data sheet S0402-47NG1C.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S0402-47NG2B
S0402-47NG2B
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
In stock: 2795 pcs
Download: S0402-47NG2B.pdf
RFQ
S0402-47NG2
S0402-47NG2
Manufacturers: API Delevan
In stock: 6023 pcs
Download: S0402-47NG2.pdf
RFQ
S0402-47NG1
S0402-47NG1