DPV-1.0-330
TalemaTalema
DPV-1.0-330 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPV-1.0-330
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH
Datasheets: DPV-1.0-330.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of DPV-1.0-330
Part Number DPV-1.0-330 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant