SH50T-0.9-267
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SH50T-0.9-267 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SH50T-0.9-267
Manufacturer/Brand: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Product description FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM
Datasheets: SH50T-0.9-267.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of SH50T-0.9-267
Part Number SH50T-0.9-267 Manufacturer AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description FIXED IND 267UH 900MA 180 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant