CDR6D28MNNP-6R5NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR6D28MNNP-6R5NC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR6D28MNNP-6R5NC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 6.5UH 2.1A 70 MOHM SMD
Datasheets: CDR6D28MNNP-6R5NC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of CDR6D28MNNP-6R5NC
Part Number CDR6D28MNNP-6R5NC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 6.5UH 2.1A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant