CDR6D28MNNP-820NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR6D28MNNP-820NC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR6D28MNNP-820NC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 82UH 530MA 837.5 MOHM
Datasheets: CDR6D28MNNP-820NC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of CDR6D28MNNP-820NC
Part Number CDR6D28MNNP-820NC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 82UH 530MA 837.5 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant