CDR74BNP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR74BNP-101KC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR74BNP-101KC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM
Datasheets: CDR74BNP-101KC.pdf
  • Message
Specifications of CDR74BNP-101KC
Part Number CDR74BNP-101KC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant