CDR74BNP-151KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR74BNP-151KC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR74BNP-151KC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 150UH 440MA 940 MOHM
Datasheets: CDR74BNP-151KC.pdf
  • Message
Specifications of CDR74BNP-151KC
Part Number CDR74BNP-151KC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 150UH 440MA 940 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant