CDR74BNP-180MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR74BNP-180MC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CDR74BNP-180MC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 18UH 1.29A 100 MOHM
Datasheets: CDR74BNP-180MC.pdf
  • Message
Specifications of CDR74BNP-180MC
Part Number CDR74BNP-180MC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 18UH 1.29A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant