PM105-471K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-471K-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM105-471K-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM
Datasheets: PM105-471K-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of PM105-471K-RC
Part Number PM105-471K-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant