IMC0805ER15NJ01
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0805ER15NJ01 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC0805ER15NJ01
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD
Datasheets: IMC0805ER15NJ01.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of IMC0805ER15NJ01
Part Number IMC0805ER15NJ01 Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant