P0751.333NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.333NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P0751.333NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 33UH 2A 120 MOHM SMD
Datasheets: P0751.333NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of P0751.333NLT
Part Number P0751.333NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 33UH 2A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant