S-1122B54MC-L9NTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B54MC-L9NTFU Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S-1122B54MC-L9NTFU
Manufacturer/Brand: SII Semiconductor Corporation
Product description IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5
Datasheets: S-1122B54MC-L9NTFU.pdf
  • Message
Specifications of S-1122B54MC-L9NTFU
Part Number S-1122B54MC-L9NTFU Manufacturer SII Semiconductor Corporation
Description IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 315598 pcs Data sheet S-1122B54MC-L9NTFU.pdf
Related Products
S-1122B53MC-L9MTFU
S-1122B53MC-L9MTFU
Manufacturers: SII Semiconductor Corporation
Description: IC REG LINEAR 5.3V 150MA SOT23-5
In stock: 283556 pcs
Download: S-1122B53MC-L9MTFU.pdf
RFQ
S-1122B54MC-L9NTFG
S-1122B54MC-L9NTFG
Description: IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5
Download: S-1122B54MC-L9NTFG.pdf
Manufacturers: Copal Electronics
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V