S-1122B54MC-L9NTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B54MC-L9NTFG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S-1122B54MC-L9NTFG
Manufacturer/Brand: SII Semiconductor Corporation
Product description IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5
Datasheets: S-1122B54MC-L9NTFG.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of S-1122B54MC-L9NTFG
Part Number S-1122B54MC-L9NTFG Manufacturer SII Semiconductor Corporation
Description IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 332894 pcs Data sheet S-1122B54MC-L9NTFG.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S-1130A
S-1130A
Manufacturers: Copal Electronics
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V