S-1122B53MC-L9MTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B53MC-L9MTFG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S-1122B53MC-L9MTFG
Manufacturer/Brand: SII Semiconductor Corporation
Product description IC REG LINEAR 5.3V 150MA SOT23-5
Datasheets: S-1122B53MC-L9MTFG.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of S-1122B53MC-L9MTFG
Part Number S-1122B53MC-L9MTFG Manufacturer SII Semiconductor Corporation
Description IC REG LINEAR 5.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 321265 pcs Data sheet S-1122B53MC-L9MTFG.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S-1122B54MC-L9NTFU
S-1122B54MC-L9NTFU
Manufacturers: SII Semiconductor Corporation
Description: IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5
In stock: 315598 pcs
Download: S-1122B54MC-L9NTFU.pdf
RFQ
S-1122B50MC-L9JTFU
S-1122B50MC-L9JTFU
Description: IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Download: S-1122B50MC-L9JTFU.pdf
RFQ
S-1130A
S-1130A
Manufacturers: Copal Electronics
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V