S-1122B53MC-L9MTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1122B53MC-L9MTFU Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S-1122B53MC-L9MTFU
Manufacturer/Brand: SII Semiconductor Corporation
Product description IC REG LINEAR 5.3V 150MA SOT23-5
Datasheets: S-1122B53MC-L9MTFU.pdf
  • Message
Specifications of S-1122B53MC-L9MTFU
Part Number S-1122B53MC-L9MTFU Manufacturer SII Semiconductor Corporation
Description IC REG LINEAR 5.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 283556 pcs Data sheet S-1122B53MC-L9MTFU.pdf
Related Products
S-1122B50MC-L9JTFU
S-1122B50MC-L9JTFU
Manufacturers: SII Semiconductor Corporation
Description: IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
In stock: 344767 pcs
Download: S-1122B50MC-L9JTFU.pdf
Manufacturers: Copal Electronics
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V