S-1131B15PD-N4ATFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1131B15PD-N4ATFG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S-1131B15PD-N4ATFG
Manufacturer/Brand: SII Semiconductor Corporation
Product description IC REG LINEAR 1.5V 300MA 6HSON
Datasheets: S-1131B15PD-N4ATFG.pdf
  • Message
Specifications of S-1131B15PD-N4ATFG
Part Number S-1131B15PD-N4ATFG Manufacturer SII Semiconductor Corporation
Description IC REG LINEAR 1.5V 300MA 6HSON Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6393 pcs Data sheet S-1131B15PD-N4ATFG.pdf
Related Products
S-1122B54MC-L9NTFG
S-1122B54MC-L9NTFG
Manufacturers: SII Semiconductor Corporation
Description: IC REG LINEAR 5.4V 150MA SOT23-5
In stock: 332894 pcs
Download: S-1122B54MC-L9NTFG.pdf
RFQ
S-1131B15UC-N4ATFU
S-1131B15UC-N4ATFU
Description: IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT89-5
Download: S-1131B15UC-N4ATFU.pdf
RFQ
S-1130A
S-1130A
Manufacturers: Copal Electronics
Description: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V