UMP1A100MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1A100MDD1TE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UMP1A100MDD1TE
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: 1.UMP1A100MDD1TE.pdf2.UMP1A100MDD1TE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of UMP1A100MDD1TE
Part Number UMP1A100MDD1TE Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 835774 pcs Data sheet 1.UMP1A100MDD1TE.pdf2.UMP1A100MDD1TE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
UMP11NTN
UMP11NTN
Manufacturers: LAPIS Semiconductor
Description: DIODE ARRAY GP 80V 100MA UMD6
In stock: 639841 pcs
Download: UMP11NTN.pdf
RFQ
UMP1A100MDD
UMP1A100MDD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL