UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A
Product Overview
Part Number: UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description UMP CONFIG PWR SUPPLY 6SLOT TERM
Datasheets: UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A.pdf
  • Message
Specifications of UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A
Part Number UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A Manufacturer Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Quantity Available 4738 pcs Data sheet UMP10T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A.pdf
Related Products
UMP1A100MDD
UMP1A100MDD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL