UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2W-80-A
Product Overview
Part Number: UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2W-80-A
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description UMP CONFIG PWR SUPPLY 6SLOT TERM
Datasheets: UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2W-80-A.pdf
  • Message
Specifications of UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2W-80-A
Quantity Available 6888 pcs Data sheet UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2W-80-A.pdf
Related Products
UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2Q-S2Q-S2L-B0-A
Manufacturers: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description: UMP CONFIG PWR SUPPLY 6SLOT TERM
In stock: 3539 pcs
Download: UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2Q-S2Q-S2L-B0-A.pdf
RFQ
UMP1A100MDD1TE
UMP1A100MDD1TE
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL