UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2Q-70-A
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2Q-70-A
Manufacturer/Brand: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Product description UMP CONFIG PWR SUPPLY 6SLOT TERM
Datasheets: UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2Q-70-A.pdf
  • Message
Specifications of UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2Q-70-A
Quantity Available 3796 pcs Data sheet UMP10T-S2W-S2W-S2W-S2W-S2Q-70-A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
UMP1A100MDD
UMP1A100MDD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL