UMP1A330MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1A330MDD1TE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UMP1A330MDD1TE
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Datasheets: 1.UMP1A330MDD1TE.pdf2.UMP1A330MDD1TE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of UMP1A330MDD1TE
Part Number UMP1A330MDD1TE Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 691848 pcs Data sheet 1.UMP1A330MDD1TE.pdf2.UMP1A330MDD1TE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
UMP1A330MDD
UMP1A330MDD
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL