LQH43NN8R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43NN8R2M03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43NN8R2M03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 8.2UH 450MA 560 MOHM
Datasheets: LQH43NN8R2M03L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43NN8R2M03L
Part Number LQH43NN8R2M03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 8.2UH 450MA 560 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant