LQH43NN820J03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43NN820J03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43NN820J03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 82UH 170MA 2.2 OHM SMD
Datasheets: LQH43NN820J03L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of LQH43NN820J03L
Part Number LQH43NN820J03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 82UH 170MA 2.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant