LQH43NN821J03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43NN821J03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43NN821J03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 820UH 60MA 20.5 OHM
Datasheets: LQH43NN821J03L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43NN821J03L
Part Number LQH43NN821J03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 820UH 60MA 20.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant