LQH43PB151M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PB151M26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 150UH 260MA 2.83 OHM
Datasheets: LQH43PB151M26L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43PB151M26L
Part Number LQH43PB151M26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 150UH 260MA 2.83 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant