LQH43PB221M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PB221M26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 220UH 240MA 3.4 OHM
Datasheets: LQH43PB221M26L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43PB221M26L
Part Number LQH43PB221M26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 220UH 240MA 3.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant