LQH43PB6R8M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PB6R8M26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 6.8UH 1.4A 117.6 MOHM
Datasheets: LQH43PB6R8M26L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43PB6R8M26L
Part Number LQH43PB6R8M26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 6.8UH 1.4A 117.6 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant