LQH43PH151M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43PH151M26L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PH151M26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 150UH 260MA 2.8344 OHM
Datasheets: 1.LQH43PH151M26L.pdf2.LQH43PH151M26L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of LQH43PH151M26L
Part Number LQH43PH151M26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 150UH 260MA 2.8344 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant