LQH43PB1R0N26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PB1R0N26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 1UH 3.3A 31.2 MOHM SMD
Datasheets: LQH43PB1R0N26L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH43PB1R0N26L
Part Number LQH43PB1R0N26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 1UH 3.3A 31.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant