LQH43NN6R8M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43NN6R8M03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43NN6R8M03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 6.8UH 450MA 500 MOHM
Datasheets: LQH43NN6R8M03L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43NN6R8M03L
Part Number LQH43NN6R8M03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 6.8UH 450MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant