LQH43NN680K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43NN680K03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43NN680K03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 68UH 180MA 1.9 OHM SMD
Datasheets: LQH43NN680K03L.pdf
  • Message
Specifications of LQH43NN680K03L
Part Number LQH43NN680K03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 68UH 180MA 1.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant