337TTA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337TTA050M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337TTA050M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description AXIAL E-CAP
Datasheets: 337TTA050M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 337TTA050M
Part Number 337TTA050M Manufacturer Illinois Capacitor
Description AXIAL E-CAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 72130 pcs Data sheet 337TTA050M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
337SVL6R3MFE
337SVL6R3MFE
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD