337TTA025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337TTA025M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337TTA025M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Datasheets: 337TTA025M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of 337TTA025M
Part Number 337TTA025M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant