337TTA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337TTA100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337TTA100M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 100V AXIAL
Datasheets: 337TTA100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 337TTA100M
Part Number 337TTA100M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant